Pytania do Skupu samochodów Wrocław

pytania_skup_wroclawOtrzymujemy od Państwa często pytania dotyczące działalności naszego skupu samochodów. Ich częstotliwość umożliwiła nam stworzenie listy najczęściej zadawanych pytań, które prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że lista okaże się przydatna. Jeśli masz inne pytanie, skontaktuj się z nami. Nasze dane są podane w dziale "Kontakt z nami".

1. Za pomocą jakich narzędzi wyceniamy samochody?
2. Ile jest warty mój samochód?
3. Jak długo trzeba czekać, aby otrzymać wycenę?
4. Potrzebuję szybko gotówki. Czy mogę sprzedać samochód jeszcze dzisiaj?
5. Jakie skupujemy samochody?
6. Czy interesują nas samochody uszkodzone?
7. Czy odkupujemy samochody powypadkowe?
8. Czy kupicie auto przywiezione z Anglii?
9. Kiedy i jak dostanę pieniądze za auto?

 

Pytania wraz z naszymi odpowiedziami:

1. Za pomocą jakich narzędzi wyceniamy samochody?

Staramy się samochody wyceniać bardzo rzetelnie. Używamy do tego różnego rodzaju dostępnych dla nas narzędzi, jak okresowe publikacje wyceny w Eurotax , Info-expert i Audatex. Korzystam też ze stron internetowych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, jak otomoto.pl czy gratka.pl. Dodatkowo bierzemy też pod uwagę zdobyte doświadczenie w branży. W przypadku, gdy na dane auto mamy już chętnego, płacimy więcej.

2. Ile jest warty mój samochód?

Auta wyceniamy w oparciu o wypełniony formularz sprzedaży na naszej stronie. Prawidłowe i szczegółowe jego wypełnienie daje nam pełny wzgląd na samochód, dzięki czemu jesteśmy go w stanie bardzo dokładnie wycenić. Należy jednak pamiętać, że wycena ma charakter orientacyjny, jednak z reguły jest ona ostateczną ceną, za którą odkupimy pojazd przy spotkaniu. Każdy samochód ma swoją indywidualną wartość. Szczegóły w odpowiedzi na pytanie nr 1.

3. Jak długo trzeba czekać, aby otrzymać wycenę?

Wycenę z reguły dostaje się tego samego dnia. Na oferty zatem odpowiadamy na bieżąco. Od 8.00 do 23.00. Zwykle czas oczekiwania w tym czasie nie przekracza 2-3 godzin. Wyceniamy także w weekendy i święta.

4. Potrzebuję szybko gotówki. Czy mogę sprzedać samochód jeszcze dzisiaj?

Jeśli chcesz błyskawicznie sprzedać samochód, bo np. potrzebujesz gotówki na już, wypełnij formularz sprzedaży auta, a następnie do nas zadzwoń: 731-390-707. To na pewno przyśpieszy naszą reakcję, i nada bieg priorytetowy. Możesz się spodziewać, że oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilkunastu minut przedstawiając naszą ofertę. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Dokonamy oględzin samochodu, i wypłacimy gotówkę natychmiast. Wszystko może się odbyć w ciągu kilku godzin. Jeśli Klient sobie zażyczy, przelewamy także pieniądze na konto bankowe, lub wpłacamy w okienku bankowym. Nie musisz myć ani odkurzać auta. Zrobimy to sami w pranie tapicerki Opole.

5. Jakie skupujemy samochody?

Skupujemy wszystkie marki samochodów wyprodukowanych po 1998 roku. Trudnimy się skupem samochodów osobowych, samochodów dostawczych, minivanów i samochodów typu van. Kupujemy samochody sprowadzone z zagranicy, a także samochody uszkodzone. Nie interesuje nas stan licznika, przygotowanie samochodu do sprzedaży w sposób wizualny i techniczny. Auto powinno być jednak gotowe do samodzielnego poruszania się na kołach, i powinno posiadać ważny przegląd i ubezpieczenie OC. Nie skupujemy aut sprowadzanych z Anglii, czyli popularnie zwanych „anglików”.

6. Czy interesują nas samochody uszkodzone?

Tak, Auto skup dolnośląskie prowadzi odkup samochodów uszkodzonych w lekkim stopniu. W pełni akceptowalne są wgniecenia, „auta po gradzie”, przerysowania, niesprawności układów dodatkowych takich jak np. klimatyzacja, abs itd. Prosimy jednak o zaznaczenie tego faktu w formularzu sprzedaży. Sprzedawany samochód musi być gotowy do jazdy.

7. Czy odkupujemy samochody powypadkowe?

Niestety nie zajmujemy się odkupem samochodów niezdatnych do poruszania się po drodze. Jeśli auto jest wyremontowane i gotowe do jazdy, prosimy o wysłanie do nas formularza.

8. Czy kupicie auto przywiezione z Anglii?

Nie kupujemy. Kupujemy jedynie samochody z europejską wersją kierownicy.

9. Kiedy i jak dostanę pieniądze za auto?

Pieniądze Klienci otrzymują natychmiast, podczas spotkania. W przypadku umówienia się na spotkanie Klienci otrzymują pieniądze natychmiast, bez żadnej zwłoki z naszej strony. Po krótkich oględzinach, spisujemy "Umowę kupna-sprzedaży" i wypłacamy pieniądze. Wedle życzenia przelewamy też pieniądze na konto bankowe, lub wpłacamy w okienku bankowym.

Darmowa wycena

W ramach naszego autoskupu mogą Państwo otrzymać bezpłatną wycenę swojego samochodu.

Wyceny opieramy na podstawie profesjonalnych pubikacji, dlatego mogą być Państwo przekonani o jej rzetelności. Dokonanie wyceny nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami z Waszej strony.

Obszar dojazdu

Skup aut działa nie tylko we Wrocławiu, lecz w całym województwie dolnośląskim.

Dla wygody Klienta całkowicie bezpłatnie dojeżdżamy do wszystkich miejscowości na Dolnym Śląsku.

Bezpłatny dojazd

Na terenie całego województwa dolnośląskiego przyjeżdżamy bezpłatnie. Wypełnij formularz sprzedaży samochodu, i czekaj na kontakt pracownika Skup samochodów Wrocław.

Samochody odkupujemy podczas jednej wizyty, której termin i miejsce ustala Klient.