O działalności Skup Aut Wrocław

o_skup_aut_wroclawTutaj wszystko odbywa się za kliknięciem myszy. Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz sprzedaży, a specjalista Skup samochodów Wrocław pojawi się u Ciebie.

Naszym Klientom oferujemy szybki i skuteczny odkup samochodu za gotówkę po ustalonej wcześniej cenie. Działamy naprawdę szybko – cała transakcja może odbyć się w czasie krótszym niż 24h. Wystarczy zgłosić chęć pozbycia się auta poprzez formularz. Nasza firma kupuje samochody osobowe, dostawcze, vany i minivany wszystkich marek oraz w dolnym stanie wizualnym.

Powstaliśmy aby maksymalnie ułatwić sprzedaż samochodu.
Cechują nas atrakcyjne ceny, a także szybkość i profesjonalizm. Wypełnij formularz »

W dobie komputera i Internetu często zapominamy o realnym świecie. Świat motoryzacji także ewaluuje, dzięki czemu można sprzedać swoje auto nie wychodząc z domu. Z taką możliwością wychodzi do Skup Aut Wrocław, który umożliwia sprzedaż samochodu przez Internet. Wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie, zgodnie z prawem, a także daje wiele satysfakcji obu stronom transakcji.

Co dzięki nam zyskujesz? Przede wszystkim czas i pieniądze!

Nie musisz tracić na:

  • czyszczenie, pranie i przygotowywanie auta do sprzedaży
  • dokonywanie napraw w samochodzie
  • opłacanie przeglądu technicznego i polisy ubezpieczeniowej OC
  • ogłoszenia w prasie i na stronach motoryzacyjnych

Polecamy jednak nasze usługi: pranie tapicerki opole, kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży Autogen Opole.

Jak wygląda przebieg sprzedaży auta przez nasz skup?

 1. Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz zgłoszenia sprzedaży. Wymagane są jedynie pola z gwiazdką (*), warto jednak pozostawić więcej danych dotyczących samochodu, gdyż da nam to więcej informacji o sprzedawanym modelu, i będzie je łatwiej wycenić.
 2. Gdy otrzymamy poprawnie wypełniony formularz sprzedaży samochodu kontaktujemy się z Klientem. Robimy to głównie poprzez e-mail (gdyż jest wymagany) lub telefonicznie. Przedstawiamy naszą ofertę, i dajemy czas do namysłu.
 3. W przypadku pozytywnej odpowiedzi od Klienta, umawiamy się na spotkanie. To Klient wybiera miejsce dokonania transakcji, a także jego dokładny termin. Skup aut Wrocław dojeżdża do Klienta całkowicie bezpłatnie. Nie ma ukrytych kosztów.
 4. Dokonujemy oględzin samochodu. W przypadku braku uwag, sporządzamy „Umowę kupna-sprzedaży” pomiędzy naszą firmą, a Klientem. Natychmiast wypłacamy pieniądze w gotówce, przelewamy na konto bankowe, lub gdy Klient sobie życzy jedziemy do banku i wpłacamy na wskazane przez niego konto bankowe.
 5. Przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty, które będą przydatne przy wyrejestrowywaniu samochodu. Klient jest zadowolony – gdyż pozbył się samochodu. Lubimy rekomendację, dlatego prosimy polecaj nas swoim znajomym! Dziękujemy.
Staramy się, aby przebieg naszego odkupu był jak najbardziej przyjazny. Całość trwa niecałą godzinę!

Nasza firma działa przy auto komis opole, dzięki czemu nie musimy posiadać dodatkowego miejsca, gdzie gromadzimy samochody. Odkupujemy od Klientów duże ilości samochodów miesięcznie, co pozwala nam na dużą rotację gotówki, a w konsekwencji na proponowaniu atrakcyjnych warunków sprzedaży!

Darmowa wycena

W ramach naszego autoskupu mogą Państwo otrzymać bezpłatną wycenę swojego samochodu.

Wyceny opieramy na podstawie profesjonalnych pubikacji, dlatego mogą być Państwo przekonani o jej rzetelności. Dokonanie wyceny nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami z Waszej strony.

Obszar dojazdu

Skup aut działa nie tylko we Wrocławiu, lecz w całym województwie dolnośląskim.

Dla wygody Klienta całkowicie bezpłatnie dojeżdżamy do wszystkich miejscowości na Dolnym Śląsku.

Bezpłatny dojazd

Na terenie całego województwa dolnośląskiego przyjeżdżamy bezpłatnie. Wypełnij formularz sprzedaży samochodu, i czekaj na kontakt pracownika Skup samochodów Wrocław.

Samochody odkupujemy podczas jednej wizyty, której termin i miejsce ustala Klient.